SM-puulaaki 2017 Jatkopelit

Lohkojen sijoitukset ratkaisseet: pisteet, keskinäinen ottelu, maaliero, tehdyt maalit, arpa.

Round of 32

Klo 11:00 Nurmi 1 JA1 Bitch Please – Rajakylän Pallo: 5-0 luovutus

Klo 11:00 Nurmi 4 JA2 Kuivasjärven Kanuunat – IVFC Retrokeijot: 1-0

Klo 11:00 Nurmi 3 JA3 Fc Kukamuumuka – JFL: 0-0, 4-3 rp. 

Klo 11:00 Nurmi 5 JA4 Team Tuntematon – Tännää Kossautus: 2-0

Klo 11:00 Nurmi 6 JA5 UG Old Stars – Atletico Tikotiko: 2-2, 4-3 rp.

Klo 11:30 Nurmi 1 JA6 OP Tervola – Fc Kärsy: 0-1

Klo 11:30 Nurmi 4 JA7 Nollatoleranssi – Panitkosnaitkos: 1-1, 3-2 rp. 

Klo 11:30 Nurmi 3 JA8 Jämänippu – Fc HSV: 2-0

Klo 11:30 Nurmi 5 JA9 Uuno Sissit – Sissijuusto: 2-0

Klo 11:30 Nurmi 6 JA10 Fatburn Lovers – Tötterö: 2-1

Klo 12:00 Nurmi 1 JA11 Vanhat Lehtileikkeet – Pistekatko: 1-0

Klo 12:00 Nurmi 4 JA12 Fc JPJ – Kempton FC: 0-0, 10-11 rp.

Klo 12:00 Nurmi 3 JA13 Park The Bus – Oulunsalon Into: 1-0

Klo 12:00 Nurmi 5 JA14 Fc Dillinger – Kiviniemi Rangers: 1-1, 4-3 rp.

Klo 12:00 Nurmi 6 JA15 SBT International – Fc Köyhät: 6-0

Klo 12:30 Nurmi6 JA16 AC Litti – Ranurin Hassaajat: 0-0, 6-5 rp.

Neljännesvälierät

Klo 13:00 Nurmi 1 JA17 JA1 Bitch Please – JA2 Kuivasjärven Kanuunat: 5-0

Klo 13:00 Nurmi 4 JA18 JA3 Fc Kukamuumuka – JA4 Team Tuntematon: 0-2

Klo 13:00 Nurmi 3 JA19 JA5 UG Old Stars – JA6 Fc Kärsy: 2-0

Klo 13:00 Nurmi 5 JA20 JA7 Nollatoleranssi – JA8 Jämänippu: 0-3

Klo 13:30 Nurmi 1 JA21 JA9 Uuno Sissit – JA10 Fatburn Lovers: 3-0

Klo 13:30 Nurmi 4 JA22 JA11 Vanhat Lehtileikkeet – JA12 Kempton FC: 2-0

Klo 13:30 Nurmi 3 JA23 JA13 Park the bus – JA14 Fc Dillinger: 2-0

Klo 13:30 Nurmi 5 JA24 JA15 SBT International – JA16 AC Litti: 2-2, 1-2 rp.

Puolivälierät

Klo 14:30 Nurmi 1 JA25 JA17 Bitch Please – Team Tuntematon: 3-0

Klo 14:30 Nurmi 4 JA26 JA19 UG Old stars – JA20 Jämänippu: 0-0, 6-5 rp.

Klo 14:30 Nurmi 3 JA27 JA21 Uuno Sissit – JA22 Vanhat Lehtileikkeet: 1-1, 3- rp.

Klo 14:30 Nurmi 5 JA28 JA23 Park the bus – JA24 AC Litti: 4-1

Välierät

Klo 15:30 JA29 JA25 Bitch Please – JA26 UG Old stars: 1-1, 1-3 rp.

Klo 15:30 JA30 JA27 Vanhat Lehtileikkeet – JA28 Park the bus: 1-1, 5-4 rp.

FINAALI

Klo 16:15 UG Old Stars – Vanhat Lehtileikkeet

Pronssipeli

Klo 16:15 Bitch Please – Park the bus

 

NAISET

Välierät

Klo 12:00 N1 KeSäPeSät – N4 Pink Panthers (Biisonit luopunut)

Klo 12:30 N2 FC Hupiakat – N3 Herccu Puumat

FINAALI

Klo 14:00

Pronssipeli

Klo 13:30