SM-puulaaki 2016 Jatkopelit

C-lohkon sarjataulukossa ongelmia. Tänne tulee kuitenkin oikea jatkopeli ohjelma.

Round of 32

Klo 10:00 JA1 FC JPJ – Kempton FC 1-1, 6-7r

Klo 10:00 JA2 Oulun Kattopalvelu – Nollatoleranssi 3-0

Klo 10:00 JA3 Sugaboys – Hollihaan Raitis 1-0

Klo 10:00 JA4 Atletico TikoTiko – Fc Kärsy 0-3

Klo 10:00 JA5 FC Kukamuumuka – Fatburn Lovers  3-3 , 3-2 r

Klo 10:30 JA6 AC Oulun Retro – Rajakylän Pallo Nurmi 1 3-0

Klo 10:30 JA7 FC Nets – FC JP05 Nurmi 3 2-1

Klo 10:30 JA8 Mukavat Miehet – Sbt International Nurmi 4 1 -1 2-3r

Klo 10:30 JA9 No Pirlo No Party – Fc Vastaveto Nurmi 5 7 – 0

Klo 10:30 JA10 OP Tervola – FC HSV Nurmi 6 1-0

Klo 11:00 JA11 AC Ankkalampi – Kiviniemi Rangers Nurmi 1 2 – 0

Klo 11:00 JA12 FC Köyhät – AC Halipula Nurmi 3 0 – 3

Klo 11:00 JA13 Vanhat Lehtileikkeet – Oulunsalon Into Nurmi 4 2 – 1

Klo 11:00 J14 Jykevä Tammi – FC Lampaanlihat Nurmi 5 0-2

Klo 11:00 JA15 Bitch Please – Kuivasjärven Kanuunat Nurmi 6 4-0

Klo 11:30 JA16 Nassukat – Team Tuntematon Nurmi 6 0-3

Neljännesvälierät

Klo 12:00 JA17 JA1 KemptonFC- JA2 Oulun Kattopalvelu Nurmi 1 0-0, 2-3r

Klo 12.00 JA18 JA3 – JA4 Sugaboys – Kärsy Nurmi 3 1 – 0

Klo 12:00 JA19 JA5 – JA6 FC Kukamuumuka – AC Oulun Retro Nurmi 4 0 – 0 5-6r

Klo 12:00 JA20 JA7 – JA8 FC Nets – Sbt International Nurmi 5  0 – 4

Klo 12:30 JA21 JA9 – JA10 No Pirlo No Party – OP Tervola Nurmi 1 0 – 2

Klo 12:30 JA22 JA11 – JA12 AC Ankkalampi – AC Halipula  Nurmi 3 1 – 0

Klo 12:30 JA23 JA13 – JA14 Vanhat Lehtileikkeet – FC Lampaanlihat  Nurmi 4 1-0

Klo 12:30 JA24 JA15 – JA16 Bitch Please – Team Tuntematon Nurmi 5 1 – 0

Puolivälierät

Klo 13:30 JA25 JA17 – JA18 Nurmi 1 Oulun Kattopalvelu – Sugaboys 0 – 1

Klo 13:30 JA26 JA19 – JA20 Nurmi 3 AC Oulun Retro – Sbt International 4 – 1

Klo 13:30 JA27 JA21 – JA22 Nurmi 4 OP Tervola Nurmi – AC Ankkalampi 0 – 3

Klo 13:30 JA28 JA23 – JA24 Nurmi 5 Vanhat Lehtileikkeet – Bitch Please 0-2

 

Välierät

Klo 14:30 JA29 JA25 – JA26 Nurmi 1 Sugaboys – AC Oulun Retro 2-2 3-2rp

Klo 14:30 JA30 JA27 – JA28 Nurmi 3 AC Ankkalampi – Bitch Please 2-0

FINAALI

Klo 15:30 JA31 JA29 Sugaboys – JA30 AC Ankkalampi 1-0

Pronssipeli

Klo 15:30 JA32 JA29 AC Oulun Retro – JA30 Bitch Please 0-5

 

NAISET

Välierät

Klo 11:00 KeSäPeSäT – Kylmä Kyyti Nurmi 2 1 – 0

Klo 11:30 Pullerot Oy- JS Herccu Puumat Nurmi 2 1 – 0

FINAALI

Klo 13:00 KeSäPeSäT – Pullerot Oy 2-1

Pronssipeli

Klo 12:30  Kylmä Kyyti – JS Herccu Puumat 0-1